iparts-logo-km-2.png

iParts.pl to sklep internetowy, który od 2008 roku dostarcza do Państwa domów oraz firm najlepszej jakości części samochodowe - zarówno te oryginalne, jak i nieco tańsze zamienniki. W ofercie posiadamy części do niemal wszystkich modeli samochodów poruszających się po polskich i nie tylko drogach - osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

W celu zapoznania się z pełną ofertą należy udać się do sklepu, gdzie wszystkie części podzielone są na czytelne kategorie. Aby łatwiej i szybciej można był znaleźć tą jedyną, udostępniliśmy możliwość skorzystania z prostej w obsłudze wyszukiwarki. Części można szukać zaczynając od marki samochodowy, od producenta danej części oraz od jej nazwy, np. amortyzatory, tarcze hamulcowe.
Jeśli mimo wszystko pojawią się problemy ze znalezienie właściwej części, polecamy skorzystać z infolinii pod którą czekają na Państwa specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Sklep iParts.pl to nowa jakość w handlu częściami samochodowymi. Dzięki temu, że nie posiadamy wielu dużych siedzib, możemy zaoferować wysoce konkurencyjne ceny. Zanim kupicie Państwo część w swoim ulubionym stacjonarnym sklepie - sprawdźcie ceny w iParts.pl. Być może uda nam się Państwa pozytywnie zaskoczyć.

Zapraszamy do zakupów Klientów indywidualnych oraz firmy z całej Polski.